Hängande ljus Contemporary 3-arm svart

4 712,28 sek
Tillgänglighet:
Göra val
SKU
MOUILLE-PENDANT-3-ARM-BLK
Höjd: 60 cm Dia: se mått bild
Hängande ljus Contemporary 3-arm svart is available to buy in increments of 1
Hängande Ljus Contemporary svart, målade kolstål Contemporary
Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart
Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart Serge Mouille Contemporary | hängande ljus 3-arm svart
Mått för Hängande ljus Contemporary 3-arm svart
Mer information
vikt (kg]9.0
höjd [cm]60
bredd [cm]110
djup [cm]135
InspiratörSerge Mouille
Karaktäristik3-arm
Möbler typhängande ljus
Materialmålade kolstål
Varumärkebluefurn ©
Färgsvart
DesignContemporary
leverans0-1 vecka
Mått bredd x djup x höjdHöjd: 60 cm Dia: se mått bild
Hopsättningmåttlig montering krävs
Showroom NLAbsent
In DepthE14 fittings
ModelMOUILLE-PENDANT-3-ARM-BLK
MetabeskrivningSerge Mouille Contemporary 3-arm svart hängande ljus | Höjd: 60 cm Dia: se mått bild | målade kolstål
Levereras Hängande ljus Contemporary 3-arm svart monterad?

Nej, Serge Mouille Hängande ljus Contemporary 3-arm svart kräver montering och tydliga instruktioner medföljer.

Serge Mouille Contemporary 3-arm svart hängande ljus | Höjd: 60 cm Dia: se mått bild | målade kolstål
Write Your Own Review
Du recenserar:Hängande ljus Contemporary 3-arm svart
Your Rating

KiyOh

bluefurn.com

Reviewed with a score of 9.1 / 10 based on 78 reviews
Elske

Eerst wantrouwend Bestelde producten zijn top!

Alice Dohmen

Heel goed.

Danielle

Très bon Produit - délais de livraison respectés.

Clara Ferreira Marques

Fantástica

Roger Van Dam

Vlot contact en degelijke service, dus goed verzorgd.

 

Verification: d47d07e6f9094c45