Matsal stol Bertoia Svart bas

Så lågt som 1 360,00 sek
Tillgänglighet:
Göra val
SKU
BERTOIA-SIDE-CHAIR-BLACK-FRAME-CONFIG
52 x 45 x bakhöjd 79 cm havshöjd 44 cm
Matsal stol Bertoia Svart bas is available to buy in increments of 1
Matsal Stol Bertoia, Pulverlackerad svart metallbas, PU-läderkudde Bertoia
bluefurn Matsal stol Svart bas | Harry Bertoia stil Bertoia
bluefurn Matsal stol Svart bas | Harry Bertoia stil Bertoia bluefurn Matsal stol Svart bas | Harry Bertoia stil Bertoia bluefurn Matsal stol Svart bas | Harry Bertoia stil Bertoia bluefurn Matsal stol Svart bas | Harry Bertoia stil Bertoia bluefurn Matsal stol Svart bas | Harry Bertoia stil Bertoia bluefurn Matsal stol Svart bas | Harry Bertoia stil Bertoia
Mått för Matsal stol Bertoia Svart bas
Mer information
vikt (kg]7.7
höjd [cm]79
bredd [cm]53
djup [cm]57
sitthöjd [cm]44
InspiratörHarry Bertoia
DesigngruppFunky vardagsrum
KaraktäristikSvart bas
Möbler typMatsal stol
MaterialPulverlackerad svart metallbas, PU-läderkudde
Varumärkebluefurn ©
DesignBertoia
Design år1952
leveransPå begäran
Mått bredd x djup x höjd52 x 45 x bakhöjd 79 cm havshöjd 44 cm
Hopsättningingen
Showroom NLAbsent
ModelBERTOIA-SIDE-CHAIR-BLACK-FRAME-CONFIG
MetabeskrivningBertoia Bertoia 1952 Svart bas Matsal stol | 52 x 45 x bakhöjd 79 cm havshöjd 44 cm | Pulverlackerad svart metallbas, PU-läderkudde
Levereras Matsal stol Bertoia Svart bas monterad?

Ja, Harry Bertoia Matsal stol Bertoia Svart bas levereras färdigmonterad.

Kan Matsal stol Bertoia Svart bas staplas?

Nej, Harry Bertoia Matsal stol Bertoia Svart bas kan inte staplas.

Bertoia Bertoia 1952 Svart bas Matsal stol | 52 x 45 x bakhöjd 79 cm havshöjd 44 cm | Pulverlackerad svart metallbas, PU-läderkudde
Write Your Own Review
Du recenserar:Matsal stol Bertoia Svart bas
Your Rating

KiyOh

bluefurn.com

Reviewed with a score of 9.1 / 10 based on 78 reviews
Elske

Eerst wantrouwend Bestelde producten zijn top!

Alice Dohmen

Heel goed.

Danielle

Très bon Produit - délais de livraison respectés.

Clara Ferreira Marques

Fantástica

Roger Van Dam

Vlot contact en degelijke service, dus goed verzorgd.

 

Verification: d47d07e6f9094c45