Barkrakk Butterfly series 66cm

As low as nok 2 722,87
Tilgjengelighet:
Gjøre valg
SKU
SERIES-7-BARSTOOL-66CM-CONFIG
53 X 59 X Bakhøyde: 110 Setehøyde 66cm
Barkrakk Butterfly series 66cm is available to buy in increments of 1
Barkrakk Butterfly series, metall base, kryssfiner sete Butterfly series
bluefurn barkrakk 66cm | Jacobsen stil Butterfly series
bluefurn barkrakk 66cm | Jacobsen stil Butterfly series bluefurn barkrakk 66cm | Jacobsen stil Butterfly series
Mål for Barkrakk Butterfly series 66cm
Mer informasjon
Vekt (kg]7.0
høyde [cm]110
bredde [cm]53
dybde [cm]59
setehøyde [cm]66
InspiratorArne Jacobsen
DesigngruppePlywood Group
karakteristiskStabelbar stol
Møbler typebarkrakk
Materialmetall base, kryssfiner sete
Merkebluefurn ©
DesignButterfly series
Design år1955
leveringpå forespørsel
Dimensjoner bredde x dybde x høyde53 X 59 X Bakhøyde: 110 Setehøyde 66cm
Monteringikke
Showroom NLAbsent
ModellSERIES-7-BARSTOOL-66CM-CONFIG
Meta beskrivelseJacobsen Butterfly series 1955 66cm barkrakk | 53 X 59 X Bakhøyde: 110 Setehøyde 66cm | metall base, kryssfiner sete
Leveres Barkrakk Butterfly series 66cm ferdig montert?

Ja, Arne Jacobsen Barkrakk Butterfly series 66cm leveres ferdig montert.

Kan Barkrakk Butterfly series 66cm stables?

Ja, Arne Jacobsen Barkrakk Butterfly series 66cm kan stables.

Jacobsen Butterfly series 1955 66cm barkrakk | 53 X 59 X Bakhøyde: 110 Setehøyde 66cm | metall base, kryssfiner sete
Write Your Own Review
Du omtaler:Barkrakk Butterfly series 66cm
Din vurdering:

KiyOh

bluefurn.com

Reviewed with a score of 9.1 / 10 based on 78 reviews
Elske

Eerst wantrouwend Bestelde producten zijn top!

Alice Dohmen

Heel goed.

Danielle

Très bon Produit - délais de livraison respectés.

Clara Ferreira Marques

Fantástica

Roger Van Dam

Vlot contact en degelijke service, dus goed verzorgd.

 

Verification: d47d07e6f9094c45