Kinderstoel Panton stoel glanzend

As low as € 39,00
Beschikbaarheid:
Maak een selectie
SKU
BS-PANTON-ABS-JUNIOR-CONFIG
33,5 cm x 37,5 cm x 57 cm zitting 28 cm
Kinderstoel Panton stoel glanzend is available to buy in increments of 1
Kinderstoel Panton stoel, gegoten ABS Panton stoel
bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel
bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel bluefurn kinderstoel glanzend | Panton stijl Panton stoel
Afmetingen van Kinderstoel Panton stoel glanzend
Meer informatie
Gewicht (kg]3.0
hoogte [cm]57
breedte [cm]33,5
diepte [cm]37,5
zithoogte [cm]28
InspiratorVerner Panton
Ontwerp groepPlastic groep
Karakteristiekglanzend
Meubel typekinderstoel
Materiaalgegoten ABS
Merkbluefurn ©
OntwerpPanton stoel
Design jaar1960
LevertijdOp aanvraag
Afmetingen bxdxh33,5 cm x 37,5 cm x 57 cm zitting 28 cm
MontageGeen
Showroom NLAnwezig kleur: roze
ModelBS-PANTON-ABS-JUNIOR-CONFIG
Meta omschrijvingVerner Panton Panton stoel 1960 glanzend paars kinderstoel | 33,5 cm x 37,5 cm x 57 cm zitting 28 cm | gegoten ABS
Wordt Kinderstoel Panton stoel glanzend gemonteerd geleverd?

Ja, de Verner Panton Kinderstoel Panton stoel glanzend wordt volledig gemonteerd geleverd.

Waar moet ik op letten voordat ik de Kinderstoel Panton S-zit glanzend bestel?

Controleer vóór het bestellen de afmetingen: breedte 33,5 cm, diepte 37,5 cm, hoogte 57 cm, zithoogte 28 cm; levering: Op aanvraag; montage: Geen. Bevestig ook de geselecteerde kleur, afwerking en land van levering bij het afrekenen.

Welke designdetails zijn belangrijk voor de Kinderstoel Panton S-zit glanzend?

Handige ontwerpgegevens ter vergelijking: Verner Panton, Plastic groep, Panton stoel, ontwerpjaar 1960. Gebruik deze gegevens samen met het materiaal en de afmetingen bij het vergelijken van soortgelijke producten.

Verner Panton Panton stoel 1960 glanzend kinderstoel | 33,5 cm x 37,5 cm x 57 cm zitting 28 cm | gegoten ABS
Write Your Own Review
You're reviewing:Kinderstoel Panton stoel glanzend
Your Rating

KiyOh

bluefurn.com

Beoordeeld met een score van 9.1 / 10 gebaseerd op 78 beoordelingen
Elske

Eerst wantrouwend Bestelde producten zijn top!

Alice Dohmen

Heel goed.

Danielle

Très bon Produit - délais de livraison respectés.

Clara Ferreira Marques

Fantástica

Roger Van Dam

Vlot contact en degelijke service, dus goed verzorgd.

 

Verification: d47d07e6f9094c45